کد مطلب: 139040
پيام تبريک شهردار به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر
تاریخ انتشار : 1398/03/02
نمایش : 495
به گزارش روابط عمومي شهرداري کوشک ، مهندس مجيد قرباني شهردار شهر کوشک طي پيامي سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر را به محضر رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالي)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شريف، بصير و خداجوي ايران اسلامي تبريک گفت.
متن اين پيام به شرح زير است:

تاريخ پرفراز و نشيب انقلاب اسلامي ايران، مملو از رويدادهايي است که هر يک به عنوان تابلوي افتخاري ثبت شده است. در اين ميان، حماسه آزادسازي خرمشهر، به عنوان نقطه عطفي به‌شمار مي‌آيد که با مدد الهي و با صلابت و فداکاري فرزندان قهرمان اين مرز و بوم، به منصه ظهور رسيد.
سالگرد حماسه‌ عظيم آزادسازي خرمشهر، روز ملي مقاومت و يادآور نقطه عطف سال هاي روشن دفاع مقدس و روزهاي غريبِ اتکاي مظلومانه‌ آسماني‌ترين انسان هايي که گمنامي جهاد در راه خدا و فضيلت هاي معنوي دفاع از شرف و نواميس و ارزش هاي مقدس اين خاکِ پاک را بر ماديات و شهرت دنيوي ترجيح داده و به سرافرازيِ ماندگار، پيوند خوردند.
سالروز حماسه آزادسازي خرمشهر نقطه اوج پيروزي جبهه حق و حقيقت و تحقق وعده الهي است.
رزمندگان اسلام و پاسداران مدافع ميهن اسلامي با مقاومت جانانه و ايثار و از خود گذشتگي مثال زدني، خرمشهر عزيز را به دامان ميهن اسلامي بازگردانده و حماسه‌اي به يادماندني خلق کردند.
اين پيروزي درخشان براي کشور و ملت ما حاوي درس‌هايي ارزشمند و نمادي براي موفقيت قطعي راهبرد مقاومت در برابر دشمن متجاوز است.
بي ترديد سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمي است براي بازبيني و بازشناسي تاريخ بلند مقاومت ملت ايران، ملتي که با انقلاب خونين خود راه جديدي را فرا روي بشريت گشود.
اينجانب سالروز اين نصر عظيم الهي را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ايثارگران و به ويژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبريک و تهنيت عرض نموده و توفيقات روز افزون همه ملت ايران را در مسير پاسداشت اين نقطه عطف از تاريخ انقلاب اسلامي ايران در سايه رهبري هاي هوشمندانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن