کد مطلب: 139042
پيام دعوت شهردار کوشک براي حضور در راهپيمايي روز جهاني قدس
تاریخ انتشار : 1398/03/08
نمایش : 473
به گزارش روابط عمومي شهرداري شهر کوشک ، مهندس قرباني شهردار کوشک با صدور پيامي ضمن گراميداشت روز جهاني قدس از مردم روزه دار شهر کوشک براي شرکت با شکوه در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحيم
روز قدس، روز تجلي شکوه و عظمت امت اسلامي و روز تجلي همدلي و همزباني همه انسان هاي حقيقت خواه و عدالت دوست جهان براي دفاع از مظلوم و خروش بر عليه ظالم است.
هر سال در ماه مبارک رمضان، کشورعزيزمان به همراه ملت‌هاي مسلمان جهان، روز جهاني قدس را با شکوه عظيمي برگزار مي‌کنند، ولي جنايات ددمنشانه رژيم جعلي و غاصب صهيونيستي عليه مردم مظلوم و روزه دار فلسطين از يک سو و سياست هاي تفرقه‌ افکنانه و خباثت انگيز استکبار جهاني در بلاد جهان اسلام به منظور تامين امنيت رژيم صهيونيستي از سوي ديگر موجب شده است که امسال روز قدس حساس تر از گذشته شود.
به طور قطع حضور يکپارچه امت اسلامي در سراسر جهان  و به خصوص مردم مؤمن و روزه دار ايران اسلامي در راهپيمايي روز جهاني قدس موجبات افزايش روحيه مبارزه و مقاومت رزمندگان فلسطيني و ياس و نا اميدي و انزواي جهاني رژيم غاصب صهيونيستي را به دنبال خواهد داشت و صهيونيست ها روياي ايجاد خاورميانه بزرگ و نقشه شيطاني از نيل تا فرات را با خود به گور خواهند برد.
اينجانب با گراميداشت اين مناسبت بزرگ اسلامي و جهاني، مردم هميشه در صحنه شهر کوشک را به حضور پرشور و دشمن شکن  در راهپيمايي روز قدس دعوت نموده، باشد که اين حماسه بزرگ، نابودي هر چه زودتر رژيم منحوس صيهونيستي، اين غده چرکين و سرطاني را در پي داشته باشد.” ان شاء الله

مجيد قرباني رناني
شهردار شهر کوشک
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن