کد مطلب: 139044
پيام تسليت شهردار کوشک به مناسبت ارتحال ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و قيام 15 خرداد
تاریخ انتشار : 1398/03/13
نمایش : 463
مهندس قرباني شهردار شهر کوشک در پيامي فرا رسيدن سالروز ارتحال ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و قيام 15 خرداد را تسليت گفت.
به گزارش روابط عمومي شهرداري کوشک ، مهندس قرباني شهردار شهر کوشک در پيامي فرارسيدن 14 خرداد سالروز درگذشت معمار کبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) و گراميداشت شهداي قيام خونين 15خرداد را به ملت شريف ايران به ويژه مردم هميشه در صحنه و انقلابي باغ شهر کوشک تسليت گفت.
اين پيام به شرح زير است:
   بسم الله الرحمن الرحيم
سال‌ها مي‌گذرد حادثه‌ها مي‌آيد                                    انتظار فرج از نيمه خرداد کشم
 14خرداد ماه يادآور مصيبت عظيم و جانکاه ارتحال رهبر کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (رضوان الله تعالي عليه ) است. شخصيتي که در پرتو ايمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسيني  و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگي‌ناپذير توانست کاخ ظلم و ستم را فروريزد و پرچم باشکوه حق و حقيقت را برافراشته نمايد.
بدون ترديد نقش اين مرد هميشه جاودان تاريخ در طول سال‌هاي پيروزي انقلاب اسلامي و بويژه  قيام 15 خرداد1342 که نقطه آغازي براي طوفان عظيم انقلاب اسلامي است،بي بديل بوده است.
اينک سالگرد عروج ملکوتي رهبر کبير انقلاب اسلامي فرا رسيده که مردم  آماده گراميداشت ياد و خاطره آن بزرگمردي هستند که تاريخي‌ترين انقلاب سده‌هاي اخير را رهبري و هدايت کرد و تا آخرين روزها و لحظات حيات بابرکت و شريف خويش، دغدغه عزت اسلام و ايران را داشت.
اينجانب سي امين سالگرد ارتحال ملکوتي حضرت امام خميني(ره) و سالروز قيام خونين 15خرداد را به عموم ملت بزرگ ايران به ويژه مردم هميشه در صحنه شهر کوشک تسليت عرض نموده و اميدوارم بتوانيم با پاسداري از آرمان‌هاي والاي بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران و خون پاک شهيدان و تحت لواي فرامين رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله امام خامنه‌اي (مدظله العالي) در راستاي  اعتلا و سرافرازي ايران اسلامي بيش از پيش تلاش نماييم.
مجيد قرباني رناني
شهردار شهر کوشک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن