کد مطلب: 139045
پيام تبريک شهردار به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر
تاریخ انتشار : 1398/03/15
نمایش : 533
به گزارش روابط عمومي شهرداري کوشک، مهندس قرباني شهردارکوشک طي پيامي فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به مردم روزه دار به ويژه شهروندان کوشک تبريک گفت. متن پيام به شرح ذيل ميباشد:
ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت و ماه ضيافت الهي در ميعادگاه فطر به پايان مي‌رسد. خوشا بر آنان که در اين ماه مبارک توشه‌اي از تقوي برگرفتند و خانه آخرت خويش را آباد کردند.
همان بندگان مؤمني که روزه‌داري، تلاوت قرآن و اقامه‌ي نماز همراه و هم‌نفسشان در اين ايام مبارک بود و خداوند منان را سپاسگزارم که توفيق حضور در اين ضيافت ربوبي را نصيب ما کرد تا از خوان گسترده نعمات و برکات الهي در اين ماه رحمت و فضيلت، بهره بگيريم.
عيد سعيد فطر تجلي خدا خواهي و جشن دوري از معصيت و اوج اميدواري به مغفرت و رحمت الهي است و به فرموده مقام عظمي ولايت عيد فطر روز پاداش گرفتن و رويت رحمت الهي بعد از ماه رمضان است.
اينک در آستانه فرا رسيدن عيد سعيد فطر، عيد برادري و برابري و گذشت، ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات تمامي مومنان روزه‌دار و شما شهروندان ولايت مدار باغ‌شهر کوشک اين عيد بزرگ و خجسته را تبريک عرض نموده و اميدوارم عيد سعيد فطر عيد پايان ظلم و آغاز حاکميت برادري و صلح و گذشت در سرتاسر جهان به ويژه مسلمانان باشد.
مجيد قرباني رناني
شهردار شهر کوشک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن