کد مطلب: 139078
مجيد قرباني رناني شهردار کوشک در پيامي فرا رسيدن ايام محرم را تسليت گفت
تاریخ انتشار : 1398/06/11
نمایش : 523

 مجيد قرباني رناني شهردار کوشک در پيامي فرا رسيدن ايام محرم و عزاداري سرور و سالار شهيدان عالم حضرت امام حسين(ع) و ياران با وفايش را تسليت گفت. متن پيام به اين شرح است:

همانا براي شهادت امام حسين(ع) حرارتي در قلبهاي مومنان است که هيچ وقت خاموش نمي گردد.
"پيامبر اکرم(ص)"
فرا رسيدن ماه محرم،ماه حزن و اندوه اهل بيت و شيعيان و ايام سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) را خدمت تمامي  مسلمانان جهان به خصوص مردم شهيد پرور شهر کوشک تسليت و تعزيت مي گوييم.

ماه محرم و عاشورا در فرهنگ اسلامي سرفصل ممتازي در تقابل جبهه حق عليه باطل است تا جايي که فرهنگ و نمادهاي عاشورا و باورها و رويکردهاي آن را مي توان آيينه تمام نماي اسلام ناب محمدي(ص) که طلايه دار سعادت دنيوي و اخروي است دانست.
در جلوه اي از تابلوي بزرگ عاشورا چهره زيباي رسالت نبوي و ولايت علوي که عروه الوثقي هدايت و رستگاري اند،تلألو و درخشندگي دارد و در چهره اي ديگر از آن مظاهر تقابل باطل با ساحت نوراني و طلايه داران نجات انسانيت  به نمود و ظهور در آمده اند.اين تمايز نور از ظلمت و احياء امر به معروف و نهي از منکر هدف اصحاب عاشورا و کربلاست که دلدادگان حق و راستي با نظاره بر همين حادثه عظيم در مسير انتخاب و اوج گرفتن به سوي کمال هيچ وقت راه را گم نکرده و در مقابل گرد و غبار فتنه ها و ابتلائات گامي پس نخواهند گذاشت.
"اللهم أجعل محياي محيا محمد و آل محمد"
 
 
 
 
مولف: امیرحسین محمدی
ارسال کننده
ایمیل
متن