کد مطلب: 139150
به همت روابط عمومي شهرداري وشوراي اسلامي شهرداري شهر کوشک المان هاي شهدا بلوار امام خميني ره نوسازي گرديد
تاریخ انتشار : 1399/05/05
نمایش : 79
نوسازي المان شهداي شهر کوشک به منظور حفظ ياد و نام شهدا با طراحي مبتني بر الگوهاي ايراني- اسلامي در بلوار امام خميني ره اين شهر انجام پذيرفت .
به گزارشروابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر کوشک مجيد قرباني رناني شهردار اين شهر، هدف از اين اقدام را زنده نگه داشتن ياد و نام شهداي شهرکوشک دانست و گفت :حفظ ياد و نام شهدا، وظيفه افتخارآفرين مردم و مسئولين است و شهرداري کوشک  همواره تلاش خود را بر زنده نگه داشتن نام اين عزيزان فداکار جاويد الاثر به کار گرفته است و با توجه به قديمي بودن المان هاي نصب شده که از لحاظ سيما و منظر شهري اثر بخشي لازم را نداشت با طراحي المان هاي يادبود شکيل و زيباتر، اين المان ها را نوسازي نمود.
 
مجيد قرباني رناني بابيان اينکه در اين المانها از تصوير و نام 102 شهيد والامقام شهرکوشک استفاده شده است و پس از طي چندين مرحله بازبيني و دريافت تأييد از نهادهاي ذيربط سعي شده بصورتي کارشود که درخور نام شهداي اين شهرباشد.

 وي ادامه داد : المان جديد به صورت يک سازه زيبا  کارشده است که  با استفاده از الگوي ايراني اسلامي که در آن از اسم مبارک حضرت زهرا(س)،گل لاله و کبوتر استفاده شده است و با نورپردازي حاوي نام و عکس شهداي عظيم الشان شهر کوشک همراه مي باشد تا به زيبايي در چند جزء در نقاط مختلف بلوار امام خميني (ره)نصب گردد.

قرباني رناني در پايان بيان داشت: اميدواريم طرح و سازه المان جديد بتواند علاوه بر ارتقاي سيما و منظر شهري، شأن و ارزش شهداي گرانقدر شهرکوشک را به شايستگي حفظ نمايد و مورد توجه و استقبال خانواده شهدا و مردم شهيدپرور شهر کوشک قرار گيرد.
 
 
برچسب ها: شهرکوشک
 
ارسال کننده
ایمیل
متن