شهردارشهر کوشک  از افتتاح فاز اول پارک اختصاصی بانوان این شهر تا پایان سال‌جاری خبر داد

مجید قربانی رنانی در گفت‌و گو با روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوشک ، اظهار کرد: با رصدهای کارشناسی زمینی در کنار مجموعه ورزشی شهدا  به مساحت ۳۰۰۰متر برای جانمایی پارک بانوان در نظر گرفته شده که با تغییرات لازم و فراهم کردن امکانات مختلف  تفریحی و آموزشی، تا پایان سال  پارک اختصاصی بانوان این شهر  افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پارک اختصاصی ویژه بانوان یکی از مطالبات بانوان شهر کوشک  در راستای ایجاد نشاط و تحرک این قشر مهم است، افزود: شهرداری برای تحقق این مطالبه عمومی قشر بانوان شهر کوشک  یکی از مناسبت‌ترین  و بهترین مکان‌ها در رابطه با پیگیری این مهم در جانمایی بر اساس رصدهای کارشناسی  انتخاب کرده که  در رابطه با محصور کردن دید پارک و عدم اشرافیت منازل اطراف به این مکان  اقدام لازم را  انجام خواهد داد.

قربانی در ادامه اعلام کرد با مصوبه شورای اسلامی شهر کوشک مبلغ ده ملیارد ریال بودجه برای این باغ اختصاص پیدا کرده است که امیدواریم بتوانیم  تا پایان دوره پنجم شورای شهر این مکان به بهره برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تلاش شده است در این باغ خدمات ویژه‌ای برای حضور مادران و کودکانشان به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر از فضاهای سبز شهری و استفاده از فضای تفرجگاهی آن ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − 18 =

فهرست