نصب المان یافاطمه الزهرا س در شهرکوشک

  1. خانه
  2. اخبار
  3. نصب المان یافاطمه الزهرا س در شهرکوشک

شهردار کوشک گفت: ساخت المان یافاطمه الزهرا س  به اتمام رسیده و تا پایان اسفند ماه جاری در این شهر نصب می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوشک   ، مجید قربانی رنانی ، شهردار شهر کوشک اظهار کرد : با برنامه‌ريزی‌های مدون و زمان‌بندی طراحی و ساخت المان حضرت زهرا در میدان ورودی شهر کوشک در دستور کار قرار گرفت ،

که با توجه به اتمام پروژه میدان ورودی تا پایان اسفندماه در شهر نصب میگردد.
وی افزود: اين المان‌ها با طرحی مزين به ذكر شريفه يا فاطمه الزهرا (س)، با استفاده از متريال آهن، برش ليزری و پيوست مجدد،در قطر 3 و ارتفاع 6 متر طراحی و ساخته شده‌است.

قربانی رنانی اظهار کرد: حضرت زهرا(س) تندیس عفت و معرفت، مظهر استقامت و شجاعت و مصداق اعلای طهارت و یار و یاور رسالت و ولایت بود و بانوان جامعه ما باید در سایه‌سار استمرار فرهنگ فاطمی به سمت و سوی اهداف عالی حرکت کنند .

شهردار کوشک ادامه داد :شهر کوشک به عنوان شهر عفاف وحجاب نیز معروف می باشد ومادران وهمسران شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی این نقش همچنان توسط زنان حفظ شد و در دوران جنگ تحمیلی به اوج رسید و مادران و همسران شهدا و جانبازان در آن دوران توانستند زهرا گونه ایثار کرده و حماسه بیافرینند والگوی آنها کسی نبود جز بی بی دوعالم حضرت زهرا س که اسوه ایثار واز خودگذشتگی بود بر همین اساس با نظر اعضای شورای شهر اسم مبارک حضرت زهرا س بر این میدان نقش بست والمان نیز تا چند روز آینده نصب میگردد.

وی ادامه داد: نصب المان حضرت زهرا س در راستای ارتقای کیفیت منظر و هویت‌بخشی به فضای شهری نیز تاثیرگذار است چون سعی بر آن داشته ایم از نیروهای مجرب و متخصص در طراحی وساخت المان استفاده ببریم که امیدواریم موجب رضایت حضرت حق و اهل بیت ع باشد.

باغ شهرکوشک  توابع شهرستان خمینی شهر است  و در 5  کیلومتری اصفهان واقع شده است و به دلیل داشتن بیش از هزار باغ و هوای مطلوبش به باغ شهر کوشک معروف می باشد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هشت + سه =

فهرست